Alien Skin Exposure X4 Paketi 4.5.6.130 Bedava İndir

Yabancı cilt pozlama x4

Alien Skin Exposure X4 Bundle, Alien Skin’in tüm ödüllü fotoğraf düzenleme uygulamalarını tek bir ürüne entegre eden bir fotoğraf editörü ve organizatörüdür. Paketin merkezinde iş akışınızı kolaylaştıran ve zengin bir set sağlayan düzenleme uygulaması Exposure X yer almaktadır. araçlar kümesi. İki ek uygulama yaratıcı olanakları genişletir: Blow Up 3, mevcut en keskin yeniden boyutlandırma teknolojisi ile fotoğraflarınızı büyük baskılara dönüştürür ve Snap Art 4, fotoğraflarınızı muhteşem, el işi resimlere dönüştürür.

Özellikleri:

Pozlama X4 Paketi:

 • Pozlama X4 tahribatsız RAW fotoğraf editörü
 • Entegre Snap Art doğal ortamı
 • Entegre Blow Up yüksek kaliteli fotoğraf büyütme
 • Lightroom ve Photoshop için Exposure X4, Snap Art ve Blow Up eklentileri

Pozlama X4’teki yeni özellikler şunları içerir:

 • Görüntülerinizden en fazla ayrıntıyı elde etmek için iyileştirilmiş gölge ve açık ton kurtarma
 • Serbestçe döndürülebilen ve hareket ettirilebilen tamamen ayarlanabilir ışık efektleri
 • Eğimli veya eğik perspektifleri kolayca düzeltmek için araçları dönüştürün
 • Fotoğraf kitaplığınızı otomatik olarak düzenlemenize yardımcı olan akıllı koleksiyonlar
 • Bağlı çekim için izlenen klasörler, böylece çekim sırasında düzenleme ve kaldırma yapabilirsiniz

Muhteşem Düzenleme

Pozlama, güzel görüntüler oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm tahribatsız düzenleme araçlarına sahiptir. Hızlı rötuşlama araçları, güçlü ve kullanımı kolay katmanlama araçları ve çeşitli muhteşem özel efektler bulacaksınız.

Olağanüstü İşleme

Exposure’un RAW işleme motoru olağanüstü bir kalite sunarak fotoğraflarınızın en iyi şekilde görünmesini sağlar. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere, görüntü işlemenin tüm önemli alanlarında olağanüstü performans bulacaksınız:

 • Vurgulama ve gölge kurtarma
 • Gürültü azaltma
 • bileme
 • Renk tonlama ve beyaz dengesi
 • Belirli renklerin ton, doygunluk ve parlaklık ayarlamaları

Güzel Görünüyor

Pozlama, tüm film tarihini ve ötesini kapsayan güzel özelleştirilebilir ön ayarların seçilmesiyle efsanedir. Otantik renk ve S&B film hazır ayarları içeren yüzlerce zevkli görünüm arasından seçim yapın, sonra özelleştirin ve kendinizinkini yaratın. Bunları tek bir tıklamayla uygulayabilir veya kusursuz bir şekilde bir araya getirmek için Exposure’un hızlı katmanlama ve gelişmiş fırçalama araçlarını kullanabilirsiniz.

Kesintisiz Yaratıcılık

Pozlama, sizi yaratıcı düzenleme alanına hızlandırır, böylece etkileyici görüntüler verimli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Tüm çalışmalarınızı, ihtiyacınız olan her aracın görülebileceği tek bir özelleştirilebilir arayüzde tamamlayın. Görüntülerinizi hızlı bir şekilde kaldırmak ve en sevdiğiniz hazır ayarları uygulamak için yenilikçi görüntüleme ve işitme özelliklerini kullanın.

Işık hızında Organizasyon

Fotoğraf düzenlemenizde gezinin ve resimlerinizi ne kadar büyük olursa olsun resimlerinizi hızlıca bulun

Anında erişim

Pozlama hızı, fotoğrafları hızlı bir şekilde düzenlemeye başlamanıza olanak tanır. Dosyalarınıza gidin ve hemen çalışmaya başlayın. Yavaş içe aktarma işlemlerinin bitmesini beklemiyoruz. Anahtar kelimelerle veya koleksiyonlarla tek adımda düzenleyerek görüntüleri bir kamera kartından kopyalamak için Pozlama’nın esnek kopyalama aracını kullanın.

Sezgisel Yönetim

Pozlama, fotoğraf kitaplığınızı kolayca yönetmek için ihtiyacınız olan tüm düzenleme araçlarına sahiptir. Pozlama, bilgisayarınızla aynı klasör yapısını kullandığından ve karmaşık kataloglar kullanmadığından, dosyalarınızı düzenlemek için Pozlamayı kullanmayı hemen öğreneceksiniz. Pozlama dışında taşıdığınızda veya yeniden adlandırdığınızda dosyalarınız hala kullanılabilir.

Verimli Sınıflandırma

Anahtar kelimeler, koleksiyonlar ve akıllı koleksiyonlar, etiketleme ve derecelendirmeler en iyi resimlerinizi hızlı bir şekilde bulmanıza ve kitaplığınızı düzenli tutmanıza yardımcı olur. Pozlamanın sağlam meta veri özellikleri, fotoğraflarınızı istediğiniz ayrıntı düzeyinde kategorilere ayırmanıza olanak tanıyarak takipte kalmanıza yardımcı olur. Fotoğrafları, seçtiğiniz ölçütlere göre otomatik olarak gruplandıran akıllı koleksiyonlar oluşturun.

Ekran görüntüsü:

Alien Skin Exposure X4 Bundle 4 3

İndir:

Filesize: 472.9 Mb

User Drive

Google Drive

Leave a Comment