Master 6.19.1.1639 + Taşınabilir [Son] Ücretsiz İndir İndir

Download Master 6:

Download Master 6 yazılım kütüphanemizden ücretsiz olarak indirilebilir. Bu indirmek için en popüler programlardan biridir. Download Master yardımı ile indirilebilir dosyaların aynı anda akışa bölünmesi nedeniyle HTTP, HTTPS, FTP protokollerindeki dosyaları indirme hızını önemli ölçüde artırabilir.

Ayırt edici özellikler Download Master diğer programlar arasında en yüksek performans ve kullanışlı kullanıcı arayüzüdür. Download Master, HTTP, HTTPS ve FTP protokollerini kullanarak İnternet’ten dosya indirme hızını önemli ölçüde artırabilir. Bu nedenle bölüm dosyası aynı anda akış için. Program ayrıca bir dosyanın aradan sonra geçerli konumuna geri dönmesini destekler.

Kullanım kolaylığını artırmak için Download Master, standart indirme modüllerinin yerini alarak Internet Explorer, Firefox, Google Chrome Yeni !, Mozilla, Opera, Netscape Communicator ve diğerlerine entegre olur. Ayrıca, program sistem panosunu izler ve URL’leri algılar. Download Master, Video: YouTube, Google Video, RuTube, Видео@mail.ru, Rambler Vision videosunu yüklemenizi, depolamanızı ve görüntülemenizi sağlar.

Özellikleri:

• Şifre ve indirme klasörleri yönetimi için site yöneticisi;
• Zamanlayıcı, zamanlama çalışmalarını özelleştirebilirsiniz;
•Çevirmeli bağlantılar için “Çevirici”;
• FTP Gezgini;
• Dosya, program, oyun ve müzik arayın;
• DM Bar – Internet Explorer ve Mozilla Firefox için bir araç çubuğu.

Tarayıcı için Chrome Chrome eklentisi ve çubuğu:
Eklentinin geliştirilmiş sürümü ve Firefox çubuğu – kısmen yapıldı;
Video sitelerinden indirme için daha iyi destek – bitti.

Ekran görüntüsü:

Download Master 6.19.1.1639 + Portable

İndir:

Filesize: 13.5 Mb

User Drive

Google Drive

Leave a Comment