ESET Internet Security 12.2.23.0 Bedava İndir [Son]

ESET Internet Security 12:

ESET Internet Security 12, PC’nizin her türlü kötü amaçlı yazılım, siber suç, önemsiz posta ve bilgisayar korsanlarına karşı nihai savunmasını sunar. ESET NOD32 Antivirus ürününe güvenlik duvarı ve antispam teknolojisi ekledi.

Tehditleri önlemek için bulutun gücünü ve çoklu algılama katmanlarını kullanır. Sonuç olarak, tüm potansiyel saldırıları engeller. Ayrıca çalışırken, sosyal ağda, çevrimiçi oyun oynarken veya çıkarılabilir medya aracılığıyla veri alışverişinde bulunarak sizi en üst düzeyde korur.

ESET Internet Security 12, akıllı çok katmanlı korumayla bilgisayarınızı veya dizüstü bilgisayarınızı güvende tutar. Çünkü kanıtlanmış antivirüs, casus yazılım önleme, güvenlik duvarı, anti-rootkit ve antispam özelliklerini bir araya getirir.

Özellikleri:

  • Antivirüs ve Casus Yazılım Önleme. Tüm çevrimiçi ve ofine tehditlerine karşı proaktif koruma sağlar ve kötü amaçlı yazılımların diğer kullanıcılara yayılmasını önler.
  • Exploit Engelleyici. Antivirüs algılamasından kaçınmak için özel olarak tasarlanmış saldırıları engeller ve kilit ekranlarını ve fidye yazılımlarını ortadan kaldırır. Web tarayıcılarına, PDF okuyuculara ve Java tabanlı yazılımlar da dahil olmak üzere diğer uygulamalara yönelik saldırılara karşı koruma sağlar.
  • Gelişmiş Bellek Tarayıcı. Etkinliğini gizlemek için birden fazla şifreleme katmanı kullanan kalıcı kötü amaçlı yazılımların gelişmiş algılanmasını sağlar.
  • Bulut Destekli Tarama. ESET Live Grid dosya itibar veritabanını temel alan güvenli dosyaları beyaz listeye ekleyerek taramaları hızlandırır. Bilinmeyen kötü amaçlı yazılımı, bulut tabanlı itibar sistemimizle karşılaştırarak davranışlarına göre proaktif olarak durdurmaya yardımcı olur.
  • Boşta Durumu Taraması. Bilgisayarınız kullanılmadığında derinlemesine taramalar yaparak sistem performansına yardımcı olur. Potansiyel etkin olmayan tehditlerin hasara neden olmadan tespit edilmesine yardımcı olur.
  • Ana Bilgisayar Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS). Sistemin davranışını daha ayrıntılı olarak özelleştirmenizi sağlar. Güvenlik duruşunuzu ayarlamak için sistem kayıt defteri, etkin işlemler ve programlar için kurallar belirleme seçeneği sunar
  • Komut Dosyası Tabanlı Saldırı Koruması. Windows PowerShell’den yararlanmaya çalışan kötü amaçlı komut dosyalarının saldırılarını algılar. Ayrıca tarayıcınız aracılığıyla saldırabilecek kötü amaçlı JavaScripts’i de algılar.
  • UEFI Tarayıcı. UEFI sistem arabirimli sistemlerde, Windows başlamadan önce bile bilgisayarınıza daha derinden saldıran tehditlere karşı koruma sağlar.

Screenshot:

ESET Internet Security 12.2.23.0 3

İndir:

Filesize: 40.1 Mb

Google Drive

Leave a Comment